Starszy specjalista ds. umów, zakupów i administracji

Twój zakres obowiązków:
  • Przygotowywanie projektów umów i aneksów oraz obsługa procesu obiegu umów
  • Prowadzenie rejestru umów/zleceń, zabezpieczeń oraz repozytorium umów
  • Opracowywanie limitów dla kontraktów oraz weryfikacja planu i wykonania kontraktów
  • Koordynacja procesu zakupowego Spółki, w tym administrowanie platforma zakupową
  • Prowadzenie ewidencji i likwidacji niskocennych składników majątku Spółki
  • Tworzenie zamówień w systemie SAP na zakup usług i materiałów biurowych
  • Udział w przygotowaniu rocznego budżetu i planu finansowego Biura
  • Przygotowywanie raportów, zestawień  i analiz organizacyjno - administracyjnych oraz z zakresu umów i zakupów
  • Dekretacja dokumentów finansowych Spółki w systemie SAP
  • Obsługa przelewów w ramach Biura
  • Współuczestnictwo w inwentaryzacjach wewnętrznych
  • Współtworzenie regulacji i procedur z zakresu administracji, umów i zakupów
  • Doskonalenie narzędzi pracy, tworzenie i testowanie nowych rozwiązań i obiegów w systemach Spółki
  • Bieżąca współpraca z komórkami wewnętrznymi oraz Spółkami Grupy Energa, Orlen
  • stały kontakt i bieżąca obsługa klientów wewnętrznych i zewnętrznych Spółki

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe - mile widziane kierunki: administracja, nauki społeczne, ekonomia
  • Doświadczenie w tworzeniu i zawieraniu umów z kontrahentami
  • Znajomość i doświadczenie pracy w systemie SAP (m.in. LO/MM, FI, SD)
  • Umiejętność syntezy i analizy różnych źródeł danych oraz pracy na bazach danych
  • Umiejętność rozliczeń, weryfikacji szacowanych kosztów i ponoszonych wydatków
  • Umiejętność kontroli postepowań zakupowych w zakresie ich zgodności z politykami i procedurami
  • Doświadczenie w administracji, przy umowach i zakupach
  • Sprawność poruszania się w systemach informatycznych
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy oraz sprawna realizacja zadań pod presją czasu
  • Znajomość pakietu MS Office, urządzeń biurowych
  • Samodzielność w działaniu oraz obowiązkowość
  • Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów, budowania relacji
  • Prawo jazdy kat. B - wymóg konieczny
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

To oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie
  • Zróżnicowany zespół pracowników
  • Praca w nowoczesnym, międzynarodowym koncernie
  • Rozwój kompetencji, możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych m.in. opieka medyczna, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych

Benefity:

  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Program emerytalny
  • Dodatkowe świadczenia socjalne
  • Dofinansowanie wypoczynku
  • Inicjatywy dobroczynne
  • Dodatkowy urlop
  • Bilety na sponsorowane przez Grupę wydarzenia sportowe

Osoby zainteresowane pracą w Energa Wytwarzanie SA w Biurze Administracji, Umów i Komunikacji, prosimy , prosimy o złożenie aplikacji klikając w link w terminie do dnia 22.04.2024 r.