Główny specjalista ds. ubezpieczeń

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie spraw związanych z ubezpieczeniem majątku/ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej Spółki oraz Spółek zależnych
  • Aktywne uczestnictwo w prowadzeniu negocjacji i postępowań mających na celu wybór najlepszych ofert ubezpieczenia majątkowego, komunikacyjnego oraz odpowiedzialności cywilnej
  • Koordynowanie i nadzór nad procesem likwidacji szkód zgłaszanych przez ww. Spółki
  • Operacyjna współpraca z brokerami ubezpieczeniowymi, wykonującymi czynności obsługowe Spółek w ramach zawartych umów
  • Koordynowanie procesu zawierania Ubezpieczenia Oświadczeń i Zapewnień Sprzedawcy tzw. W&I

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Co najmniej 3 letnie doświadczenie zawodowe w sektorze ubezpieczeń
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym weryfikację oraz negocjacje umów zawieranych w języku angielskim
  • Doświadczenie w zakresie polis W&I
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole oraz współpracy z całą organizacją
To oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie
  • Zróżnicowany zespół pracowników
  • Praca w nowoczesnym, międzynarodowym koncernie
  • Rozwój kompetencji, możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych m.in. opieka medyczna, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych

Benefity:

  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Program emerytalny
  • Dodatkowe świadczenia socjalne
  • Dofinansowanie wypoczynku
  • Inicjatywy dobroczynne
  • Dodatkowy urlop
  • Bilety na sponsorowane przez Grupę wydarzenia sportowe

Osoby zainteresowane pracą w Energa Wytwarzanie SA w Departamencie Finansów i Analiz Ekonomicznych, prosimy o złożenie aplikacji klikając w link w terminie do dnia 16.04.2024 r.